Ambrobene se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s...
Ambrobene se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s...
Přípravek Ambroxol AL 30 se užívá při akutních a chronických zánětlivých a infekčních...
Ambroxol zvyšuje tvorbu řídkého hlenu v dýchacích cestách, tím usnadní odkašlávání a...
Mukolytická léčba akutních a chronických onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou...
Léčivou látkou přípravku Analergin je cetirizin-dihydrochlorid.Analergin je přípravek...
Přípravek se u dospělých a dětí od 6 let věku používá ke zmírnění nosních a očních...
Přípravek se u dospělých a dětí od 6 let věku používá ke zmírnění nosních a očních...
Přípravek se u dospělých a dětí od 6 let věku používá ke zmírnění nosních a očních...
Přípravek Analergin Neo 5 mg se používá k léčbě příznaků spojených s alergickými stavy,...
Přípravek Analergin Neo 5 mg se používá k léčbě příznaků spojených s alergickými stavy,...
Přípravek se používá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční...
Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové ve formě pufrovaných tablet tlumí bolest...
Přírodní tinktura z květů arniky s antiflogistickým a analgetickým účinkem k urychlení...
Artaxin patří do skupiny léčivých přípravků zvaných "jiná nesteroidní protizánětlivá a...
Přípravek Ascorutin se používá k léčbě zvýšené lomivosti a propustnosti krevních...
Přípravek se používá k léčbě zvýšené lámavosti a propustnosti krevních vlásečnic...
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina...
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina...
Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a...
Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a...
Aspirin C Forte šumivé tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která zmírňuje...
Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol,...
Aulin Gel obsahuje léčivou látku nimesulid, který patří do skupiny látek s...
Aulin Gel obsahuje léčivou látku nimesulid, který patří do skupiny látek s...
Azelastin COMOD® 0,5 mg/ml oční kapky, roztok jsou oční kapky určené k léčbě a prevenci...
Použití Balneum Hermal je vhodné u těch pacientů, u nichž je pokožka chudá na látky...
Použití Balneum Hermal je vhodné u těch pacientů, u nichž je pokožka chudá na látky...
Balneum Hermal F pokrývá pokožku olejovým filmem, který slouží jako přechodná ochranná...
Balneum Hermal Plus je určen k podpůrné léčbě těm pacientům, kteří mají potíže s...
Beldimet obsahuje léčivou látku dimetinden-maleinát, která patří do skupiny...
Belohair je indikován k léčbě androgenně podmíněné alopecie u mužů i žen ve věku 18 až...
Belohair je indikován k léčbě androgenně podmíněné alopecie u mužů ve věku 18 až 65...
Podporuje hojení drobných poranění a podráždění pokožky. Obsahuje dexpanthenol, který...
Přípravek Bepanthen urychluje odeznívání příznaků podráždění pokožky a napomáhá hojení...
Přípravek Bepanthen Plus krém urychluje odeznívání příznaků podráždění pokožky a...
Přípravek Bepanthen urychluje odeznívání příznaků podráždění pokožky a napomáhá hojení...
Betadine je dezinfekční prostředek, který ničí řadu choroboplodných zárodků...
Betadine je dezinfekční prostředek, který ničí řadu choroboplodných zárodků...
Betadine je dezinfekční prostředek, který ničí řadu choroboplodných zárodků...
Mast Betadine je antiseptický, desinfekční přípravek se širokým spektrem účinku proti...
Betadine je dezinfekční prostředek, který ničí řadu choroboplodných zárodků...